Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı taşımacılık, nakliyata konu olan eşyaların, araç ve gereçlerin ya da üretim mallarının sigortalı biçimde bir yerden başka bir yere taşınmasını ifade etmektedir. Başka bir deyişle nakliyat firması yoluyla taşıttığınız eşyaların sigorta kapsamına alınmasıdır.

Yıllarca emek vererek satın aldığınız eşyalarınızın nakliye esnasında zarar görmesi, elbette firmamız tarafından istenebilecek son şeylerden biridir; bu sebeple işlerimizi çok büyük titizlikle yürütmekteyiz. Buna rağmen profesyonel bir anlayışla sigorta sistemlerinden faydalanmaktayız. Her ne kadar dikkatli davransak da işimizi şansa bırakmayarak sigorta hizmetlerinden faydalanıyoruz. Bu işlemin amacı, eşyalarınızın güvenle taşındığını bilmeniz ve bu durumun sözleşme yoluyla garanti altına alınmasıdır.

Adıyaman Yücel Nakliyat , çağımızın tüm şartlarını göz önüne alarak çalışmakta ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmamaktadır. İşin ticari boyutu tarafımızca arka plana atılmış olup, sizlerle beraber daha büyük bir firma olma amacı doğrultusunda çalışmaktayız. Kısa vadeli kazanç hedeflerinden uzak durup uzun vadeli büyüme politikalarından faydalanmakta ve bunun için çağın en önemli sistemlerinden biri olan sigorta sistemine uygun olarak hareket etmekteyiz.Dilek ve Şikayetleriniz için İletişim Kutusu

 

Adresimiz

  • Adres: Turgut Reis Mah. (Yücel Özbilgin Parkı Karşısı) No:3 Merkez / Adıyaman


  • Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Kaydedilen Yerler

Yakında Yaptığımız İşler